Новини

Чемпіонат Коломийського району з футболу. Тур 2. Сезон 2013.

28 Квітня, 2013


28 квітня відбулися матчі 2 туру в чемпіонаті Коломийського району з футболу. Команда ФК Угорники грала на виїзді з командою ФК Дебеславці.

Для команди з Дебеславців це був перший домашній матч в сезоні. Привітати футболістів прийшли сільський голова, священник та спонсори команди. Після урочистого відкриття футбольного сезону почалася гра між юнацькими складами. Нашим юнакам вдалося реабілітуватися після розгромної поразки в Спасі і виграти матч з рахунком 1:0.

Футболісти дорослого складу ФК Угорники на жаль не змогли продовжити хороший почин юнаків і поступилися в напруженому матчі з рахунком 2:0. Варто зазначити, що наші футболісти боролися не тільки з суперником і сильними поривами вітру, але й з незрозумілими в деяких моментах діями суддівської бригади.

ФК Угорники грали в такому складі Чухнов Андрій, Гречух Іван, Соботник Петро, Кваснюк Михайло, Малашинський Богдан, Гулій Юрій, Мельник Михайло, Форгач Мирослав, Інгльот Роман, Паньків Станіслав, Кочай Богдан, Микицей Віталій.

Результати матчів 2 туру.

Тур 2, 28 Квітня, 2013 Ю Д
ФК Коршів – ФК Шепарівці 2:0 2:0
"Карпати" Спас – "Спартак" Струпків 4:1 1:2
"Нива" Мала Кам'янка – ФК Лісний Хлібичин 1:2 1:1
ФК Верхній Вербіж – "Прут" Воскресинці 6:2 1:0
ФК Дебеславці – ФК Угорники 0:1 2:0
ФК Молодятин – "Прут" Семаківці 2:1 1:0
ФК Жукотин – "Синивір" Іванівці 3:1 2:1

Фотозвіт матчу можна переглянути в галереї.

Наступний матч наша команда зіграє вдома 2 травня. Запрошуємо вболівальників прийти на відкриття футбольного сезону в нашому селі і підтримати ФК Угорники.