Новини

Спартакіада сільських та селищних рад

13 Жовтня, 2013


В П'ядиках, 13 жовтня відбулася спартакіада сільських та селищних рад "Краще спортивне село 2013 року". Змагання проводилися ссеред таких видів спорту: міні-футбол (діти), волейбол (чоловіки і жінки), настільний теніс (чоловіки і жінки), перетягування канату (чоловіки), шашки (чоловіки і жінки). Угорники були представлені міні-футбольною командою, яка складалася з дітей 2000-2005 років народження.

Спартакіада в Пядиках - привітання учасників змагань

Після привітання голови Коломийської райдержадміністрації Михайла Негрича, голови Коломийської районної ради Богдана Болюка, сільського голови с. П'ядики, на спортивних майданчиках почалася запекла боротьба.

Спартакіада в Пядиках - перетягування канату

Після жеребкування до нас в групу попали команди Голоскова, Підгайчиків і Дебеславців. Перший матч наші діти виграли з рахунком 4:0 від команди Підгайчиків. В другому матчі з командою Голоскова, де грали декілька старших дітей, наші гравці зіграли в нічию 1:1. А в завершальному матчі виграли 1:0 від команди з Дебеславців і пройшли в півфінал.

Спартакіада в Пядиках - Угорники - Турка

В півфіналі наша команда грала з Туркою і тільки в сереії пенальті поступилася 3:2. А в матчі за 3 місце з Джурковом наші діти вже в серії пенальті зуміли виграти і здобути почесну бронзу міні-футбольного турніру. Перше місце виборола команда з Лісного Хлібичина. Другі - діти з Турки.

Угорницькі діти зайняли 3 місце

Якщо враховувати, що в турнірі брали участь 15 команд, то 3 місце для нашої дітвори є дуже пристойним результатом.